Registrace

Toto fórum je určeno pro české a slovenské hráče hry Letohradské noci 2.

Jelikož v poslední době došlo k nemalým útokům na fórum ze strany spammerů, bylo nutno registraci omezit pouze na lidi, kteří mají skutečně zájem o vstup do fóra za účelem získání českého překladu. Proto je při registraci potřeba odpovědět na otázky, které se týkají hry a češtiny (odpovídej česky, pouze malými písmeny).

Doufám, že otázky jsou tak triviální, že nebudete mít problém je zodpovědět. Pokud jste zatím žádnou hru Neverwinter Nights nehráli, zamyslete se nad názvem toho fóra - odpovídá českému překladu názvu hry. Pokud přeci jen narazíte na problém, napište mi na nwn2(zavináč)nothrem.cz a společně problém vyřešíme. V emailu uveďte svoji přezdívku, pod kterou chcete být na fóru registrování.


Děkuji za pochopení.

Privacy Policy

Pro stažení češtiny je potřeba se registrovat na fóru. Registrace je čistě pro statistické účely a neslouží k získávání údajů o uživatelích.

Zadaný email bude použit pouze pro ověření uživatele a nikdy nebude sdílen s nikým jiným ani použit pro účely nesouvisející s provozem fóra.

Stránka může na server nebo do zařízení ukládat uživatelská data (databáze, COOKIES), které jsou nutné pro její provoz (přihlášení, nastavení profilu, apod.). Stránka neobsahuje žádné další součásti, které by identifikovali uživatele (sledování aktivity, perzonalizace reklam, atd.).